Монтаж / демонтаж дверних та віконних конструкцій

Монтаж / демонтаж – одні з найвідповідальніших стадій установки пластиковихМонтаж / демонтаж вікон. Саме від монтажника залежить, наскільки правильно буде встановлено вікно і як довго воно прослужить. Перш ніж стати справжнім монтажником, співробітник проходить тривалий курс навчання, а потім – піврічну практику в кращих колективах.

Якщо під час самостійного монтажу вікно було ушкоджене, то, як правило, ніякі претензії не приймаються. Тому добре подумайте, перш ніж відмовитися від послуг професіоналів з монтажу металопластикових вікон.

Наші фахівці за лічені хвилини здійснюють демонтаж старих конструкцій. І, звертаємо Вашу увагу, роблять це максимально охайно.

Монтаж / демонтаж конструкції (встановлення вікна/дверей) займає біля однієї години. Процес встановлення – відповідальна справа до якої ми залучаємо кваліфіковану бригаду спеціалістів. При монтажі дотримуємося наступних правил:

  • Конструкція встановлюється строго за рівнем – вертикаль-горизонталь, що необхідно для довгочасної та бездоганної роботи фурнітури.
  • Завдяки спеціальним деталям забезпечується надійне кріплення конструкції.
  • Стики конструкції та отвору стіни герметизуються відповідними засобами.
  • Для поліпшення ізоляційних властивостей площі зіткнення конструкції зі стіною використовується якісна мілкопоритса монтажна пінка.
  • При монтажі вікна встановлюється підставочний профіль, який забезпечує правильне розміщення підвіконня і конструкції в цілому.

Наші монтажні технології орієнтовані на українські та італійські кліматичні умови, тобто на зону помірно-континентального клімату для України і зону тропічного клімату для Італії.

Встановлення конструкцій взимку, чого споживачі, як правило, намагаються уникати, насправді нічим не загрожує якості монтажу. При низьких температурах використовуються спеціальні матеріали, а швидка робота монтажників забезпечує невисокі втрати тепла. До того ж, з новими вікнами нормальний температурний режим відновлюється доволі швидко.