Підвіконня DANKE

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ І БЕЗПЕКА: акрилове покриття підвіконь DANKE не містить формальдегіду – небезпечної канцерогенної речовини, що є обов’язковим компонентом пластмас і ДСП.

ОСОБЛИВО ВИСОКА СТІЙКІСТЬ ДО УТВОРЕННЯ ПОДРЯПИН: глянцева поверхня підвіконь DANKE довгі роки зберігає ідеальний блиск і гладкість. Її не зіпсують квіткові горщики і предмети інтер’єру, що зазвичай прикрашають підвіконня.Підвіконня DANKE

ВІДМІННА ТЕРМОСТІЙКІСТЬ: покриття підвіконня не постраждає при короткочасному дотику із гарячим посудом.

ШИРОКИЙ ВИБІР СТИЛЬНИХ ДЕКОРІВ: колекція декорів підвіконь DANKE розробляється з урахуванням сучасних тенденцій інтер’єрної моди. Тут є декори під будь-який стиль та кольорове рішення: від лаконічних і простих білих, до тих, що точно імітують дорогі види мармуру та породи дерев.

ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ ВІД ЗАВОДУ-ВИРОБНИКА: у разі необхідності, наш фахівець негайно виїжджає на об’єкт, вивчає ситуацію і складає акт, на підставі якого сплачуються відновлювальні роботи. Такі представники заводу є в кожному регіоні України.

МІЦНІСТЬ ОСНОВИ: для створення пластикової дошки використовується тільки якісна імпортна сировина.

СТІЙКІСТЬ ДО ГАРЯЧОГО ПОПЕЛУ ВІД СИГАРЕТ: навіть сигарета, що випадково впала, не зіпсує покриття і його презентабельний зовнішній вигляд.

ПАРО- І ВОЛОГОСТІЙКІСТЬ: на відміну від дерев’яних і підвіконь з ДСП, підвіконня DANKE не бояться вогкості. Їх поверхня не розшаровується і не набухає навіть при попаданні на підвіконня води.

ПРАКТИЧНІСТЬ І ПРОСТОТА У ДОГЛЯДІ: на відміну від звичайних підвіконь з шорсткою поверхнею, гладке акрилове покриття DANKE пір, у які забивається пил, не має. Тому догляд за ними не потребує використання очищуючих засобів і займає лічені секунди.

СТІЙКІСТЬ ДО УТВОРЕННЯ ПЛЯМ ВІД ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ: сліди від розлитої кави або вина усуваються без особливих зусиль. Крім того, унікальна поверхня стійка до будь-яких миючих засобів, в тому числі тих, що містять кислоту.

НАДІЙНІСТЬ ОРИГІНАЛЬНОЇ ЗАПАТЕНТОВАНОЇ КОНСТРУКЦІЇ: на підвіконня DANKE можна сміливо ставати, наприклад, коли миєте вікна, не боячись, що його буде пошкоджено, воно погнеться або трісне.

Основними перевагами підвіконь OPEN TECK™ є:

1) Висока стійкість до зносу і механічних пошкоджень
2) Висока термостійкість
3) Вологостійкість
4) Теплоізолюючі властивості
цвета подоконников
5) Стійкість до УФ-випромінювання
6) Презентабельний зовнішній вигляд
7) Легкість в експлуатації та догляді
8) Широка колірна гамма
9) Довговічність

Вагомі виробничі переваги підвіконь OPEN TECK™:

використання високоякісних ламінаційних плівок кращих німецьких та польських виробників забезпечує не тільки належний зовнішній вигляд підвіконня, а й надійні захисні властивості, а також його довговічність, стійкість до пошкоджень;
при ламінуванні поверхні використовується якісний клей (виробництва Фінляндії), що гарантує міцну і довговічну фіксацію плівки;
оптимальне співвідношення високої якості з доступною ціною робить підвіконня OPEN TECK™ лідером у своєму сегменті товарів. Навіть при тенденціях здешевлення на ринку OPEN TECK залишає якість незмінно високим, завдяки чому користується високим попитом не тільки на території України, а також у Європі та Росії.