Профільні системи WDS

WDS 8 SERIES
Профільні системи WDS 8 SERIES

WDS 8 SERIES – шестикамерна профільна система, створена, щоб зберегти тепло і комфорт вашого будинку. Енергозберігаюча, інноваційна система забезпечує найкращу теплоізоляцію, тому вона ідеально підходить для скління будинків, що потребують додаткової ізоляції. Вона дозволить істотно скоротити витрати на опалення та кондиціювання будинку, стане функціональним помічником у захисті будинку від стороннього шуму і змін погоди. Вікна WDS 8 SERIES – це краще рішення для тих, хто знає толк в енергозбереженні, простий і надійний шлях заощадження комфорту і затишку вдома. Крім цього система доступна в ламінації під Золотий дуб, горіх, темну вишню, Дуб Монтана.

Технічні характеристики:
Монтажна глибина – 82 мм
клас Б
Нахил дренажу – 8 °
Три контури ущільнення
Склопакет – 44 мм
Ширина наплава – 16 мм
Опір теплопередачі – 1,07 м²•°С/Вт

WDS 7 SERIES

Профільні системи WDS 7 SERIESWDS 7 SERIES – шестикамерна профільна система, яка перевершує будь-які очікування! Орієнтуючись на високі критерії якості та європейські стандарти виробництва профілю, була створена система WDS 7 SERIES. Сьогодні, це одна з найпопулярніших систем в лінійці WDS. Високі показники енергоефективності, підвищені ізоляційні якості, довговічність і надійність в експлуатації – це головні характеристики WDS 7 SERIES. Крім цього система доступна в ламінації під Золотий дуб, горіх, темну вишню, Дуб Монтана.

Технічні характеристики:
Монтажна глибина – 70 мм
Клас Б
Нахил дренажу – 2 °
Склопакет – 24, 32, 40 мм
Ширина наплава – 17 мм
Опір теплопередачі – 0,84 м²•°С/Вт

WDS 500

Профільні системи WDS 500WDS 500 – п’ятикамерна профільна система – оптимальний вибір для типового і об’єктного будівництва. Вона поєднує переваги якісних вікон і забезпечує оптимізацію бюджету забудови. Підвищені ізоляційні властивості, стійкість і надійність конструкції, елегантний дизайн і простота в догляді – те, що припаде до смаку будь-якому споживачеві. Вікна з WDS 500 можна встановлювати в будь-яких приміщеннях, офісах, торгових центрах, будинках і квартирах.

Технічні характеристики:
Монтажна глибина – 70 мм
Клас Б
Нахил дренажу – 2 °
Склопакет – 24, 32, 40 мм
Ширина наплава – 17 мм
Опір теплопередачі – 0,81 м²•°С/Вт

WDS 400

Профільні системи WDS 400WDS 400 – чотирьохкамерна профільна система, оптимальний вибір для споживачів, що приділяють особливу увагу якості вікна та оптимізації сімейного бюджету. У вікнах, виготовлених з профілю WDS 400, є все, що необхідно сучасному споживачеві. Гарна тепло і шумоізоляція, надійний захист від вітру і протягів, класичний дизайн і простота в експлуатації. ОкнаWDS 400 підходять для установки в будь-якому приміщенні, при цьому підкреслюючи стильність і виразність кімнати. Особливо в одному з варіантів ламінації під Золотий дуб, горіх, темну вишню, Дуб Монтана.
Технічні характеристики:
Монтажна глибина – 60 мм
Клас Б
Нахил дренажу – 2 °
Склопакет – 24, 32 мм, скло 6 мм
Ширина наплава – 14 мм
Опір теплопередачі – 0,80 м²•°С/Вт

Galaxy

Профільні системи GalaxyGalaxy – це трикамерна профільна система, що відповідає сучасним вимогам по тепло і шумоізоляції. Вона поєднує в собі найважливіші для споживача критерії: якість, надійність і оптимальну вартість. Профільна система Galaxy володіє гладким, плавним дизайном і укомплектована сірим ущільнювачем, що робить дизайн вікна особливо привабливим і елегантним. Вона створить комфортний мікроклімат будинку, надійно збереже тепло і захистить від вологи, вітру та шуму з вулиці.
Технічні характеристики:
Монтажна глибина – 60 мм
Кількість камер – 3
Нахил дренажу – 2°
Склопакет – 24, 32 мм, скло 6 мм
Ширина наплава – 14 мм