Якісні металопластикові вікна власного виробництва!

Власні виробничі потужності дозволяють нам в короткі терміни виготовляти вікна та двері відмінної якості та різних цінових категорій. Залежно від вашої потреби ми виготовляємо вироби від преміум до бюджет класу, при цьому якість виготовлення завжди є високою. Наша компанія має досвід роботи як на українському, так і на італійському ринку. Ми одна з небагатьох компаній яка має європейські сертифікати якості на готові вікна, а не лише на комплектуючі до них. Наші вікна відповідають високим європейським та українським стандартам якості, надійності та безпеки. Якісні вікна вимагають професійного монтажу. За плечами наших монтажників багаторічний досвід та передові знання з технології монтажу ПВХ- конструкцій. Ми надаємо повний комплекс послуг нашим замовникам в Україні та Італії: замір, проектування конструкцій, виготовлення вікон та дверей, доставка, монтаж, гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.
Ви можете отримати детальнішу інформацію про характеристики вікон та дверей відвідавши відповідні сторінки нашого сайту (зокрема по профільних системах, фурнітурі, склопакетах, аксесуарах і інше). Також ви можете скористатись формами розрахунку вартості вікон для отримання цінової пропозиції.

Приватним замовникам.  Зверніть увагу: заміна вікон та дверей стала вигіднішою завдяки програмам сприяння впровадженню енергоефективних технологій. Ви можете отримати компенсацію в розмірі від 15 до 70 % вартості замовлених у нас енергоефективних товарів. Звернувшись до наших менеджерів ви отримаєте консультацію, розрахунок вартості покупки та розміру компенсації, пакет документів для оформлення участі в програмі.

Корпоративним замовникам та будівельним компаніям. Ми розробили спеціальні цінові пропозиції по заскленню та реконструкції житлових приміщень, комерційної нерухомості та промислових будівель. Особливістю є цінова пропозиція на вікна в нестандартних кольорах та з ефектом натурального дерева. Для виготовлення склопакетів використовується енергозберігаюче, сонцезахисне, гартоване, броньоване, тоноване та декороване скло в різних комбінаціях. Наші вікна відповідають стандартам і будівельним нормам України та Італії. Ми гарантуємо дотримання термінів виготовлення та проведення робіт.

Запрошуємо до співпраці віконні компанії.

Вікно двостулкове

Вікно двостулкове

Ваші розміри

Ширина, мм:

Висота, мм:

Номер тел.

Вікно тристулкове

Вікно тристулкове

Ваші розміри

Ширина, мм:

Висота, мм:

Номер тел.

Балконний блок

Балконний блок

Ваші розміри

Ширина, мм:

Висота, мм:

Номер тел.

П-подібний балконний блок

П-подібний балконний блок

Ваші розміри

Ширина, мм:

Висота, мм:

Номер тел.

Г-подібний балконний блок

Г-подібний балконний блок 4100х1600

Ваші розміри

Ширина, мм:

Висота, мм:

Номер тел.

Натисніть на текстуру, щоб обрати бажаний колір