sektsionnye-vorota-ryterna-2.380x380

raspashnye-vorota-ryterna-2.380x380

otkatnye-vorota-ryterna-2.380x380 

Гаражні ворота Ryterna - досвід, практичність, інновація

У цьому каталозі компанія Ryterna представляє свої основні продукти - гаражні ворота Ryterna. На даний момент в каталог входять три різні варіанти рішень - це секційні гаражні ворота, секційні відкатні гаражні ворота (SSD) і орні гаражні ворота. Ці три варіанти ідеальні для закриття гаражного отвору і призначені в основному для приватного сектора. Гаражні ворота Ryterna - це сучасні системи високої якості як по функціональності так і по надійності, що перевірено десятками років.

Особливостями автоматичних воріт для гаража від компанії Рітерна є цілий список переваг і інновацій які компанія встигла впровадити за більш ніж 25 років своєї історії. Для кожного з трьох видів продукції вони свої, але з основних переваг можна виділити наступні:

 • Замкнутий цикл виробництва всіх вузлів конструкції воріт;
 • Орієнтація на європейського споживача що підкріплено європейськими сертифікатами якості;
 • Будь-які ворота можна автоматизувати сертифікованими в компанії Ryterna приводами;
 • Можливість уникализировать ворота будь-яким дизайном і доповнити зовнішній вигляд аксесуарами;
 • Офіційна гарантія від виробника на всій території України.

Якщо Ви вибрали ворота Ryterna і замовляєте гаражні ворота в Києві, то правилом хорошого тону для компанії Ryterna являє індивідуальний підхід до кожного замовлення. Для кожного проекту готується вся необхідна технічна документація по підготовці отвору і нюансам установки воріт. Сам процес монтажу відбувається з дотриманням усіх технічних вимог головного інженера компанії Ryterna.

sektsionnye-promyshlennye-vorota-ryterna.ua-5.380x380

podvesnye-vorota-01.380x380

imva_librum.380x380

Промислові ворота Ryterna - досвід, надійність, гарантія

В даному каталозі компанії Ryterna представлені три основні продукти які по праву можна назвати повністю індивідуальними, створеними з урахуванням особливостей конкретного об'єкта - це секційні промислові ворота, підвісні ворота і ангарні ворота. Ця група продуктів від компанії Ryterna відрізняється величезними розмірами і може бути виготовлена ​​до 12,5 метрів в ширину і 15 метрів у висоту і це не межа! Подібні конструкції так само прості в управлінні як і гаражні ворота Ryterna все тому що кожні ворота створюються в рамках індивідуального проекту, а це значить що балансування воріт проводиться під розрахункову вагу конструкції. Крім того в воротах промислової серії врахована захист від розриву пружин і обриву тросів, а напрямні для воріт мають підвищену міцність.

Крім деяких вищеописаних технічних специфікацій у промислових воріт Ryterna є ряд переваг про які важливо згадати окремо.

 • Індивідуальний дизайн. Так само як і гаражні ворота Ryterna будь промислові ворота можуть бути виготовлені з панелей з унікальними дизайнерськими рішеннями які допоможуть гармонійно вписати їх в архітектурний стиль об'єкта.
 • Індивідуальний підхід. Кожні промислові ворота Ryterna виготовляються виходячи з індивідуальних розмірів отвору і технічних вимог. Так само об'єкт супроводжується і ведеться окремим інженером.
 • Безпека в експлуатації. Вся продукція компанії Ryterna сертифікована для українського ринку. Крім того Ryterna є європейським виробником і працює відповідно до стандартів EN ISO 9001: 2000. Продукція відповідає європейським вимогам безпеки (стандарт EN 13241-1), включаючи полотно воріт із захистом від защемлення пальців, захистами від обриву тросів і пружин і іншими пристроями безпеки.
 • Теплозбереження. Промислові ворота Ryterna мають високі показники теплозбереження, вони досягаються завдяки використанню сендвіч-панелей (заповнених поліуретаном високої щільності) товщиною в 40 мм і спеціалізованого ущільнювача по периметру отвору.
 • Доставка. Ryterna відповідає за якість поставленої продукції безпосереднього замовника. Спеціально для цього інженерами компанії була розроблена спеціальна упаковка яка захищає продукцію під час транспортування.

zolotoj-dub-otkatnye.380x380

slick_-ral-9016_3.380x380

img_0360_belarus.380x380

В'їзні групи Ryterna

Крім гаражних і промислових воріт компанія Ryterna Україна займається виробництвом і установкою в'їзних груп. В'їзні груп Ryterna - це, з одного боку перше враження про Вашу власності, а з іншого рішення всіх проблем з організацій безпечного і простого в'їзду у двір з боку вулиці. В даному каталозі представлено три види рішень: відкатні в'їзні ворота Ryterna, Орні в'їзні ворота Ryterna і хвіртки Ryterna. Кожне з рішень має свої переваги і може бути застосовано для різних об'єктів і технічної ситуації навколо них. Наприклад, відкатні в'їзні ворота Ryterna - це ідеальне і найсучасніше рішення закриття отвору якщо у Вас достатньо місця з однією з сторін воріт для їх заїзду, а якщо таку систему обладнати автоматикою, то життя стане набагато легше, виходити з машини щоб закрити за собою ворота, як це було раніше, більше не доведеться. Надійність і безпеку такої конструкції можна буде зрозуміти тільки після N-го року її використання.

Чому варто вибрати в'їзні групи від компанії Ryterna? Ryterna є європейським виробником і вся фурнітура, направляючі і автоматика для воріт сертифіковані і виробляються за європейськими стандартами якості, на підтвердження цього на кожному продукті Ryterna, в тому числі на продуктах відносяться до в'їзним групам можна побачити брендове тиснення компанії Ryterna. Крім цієї маленької деталі важливо пам'ятати наступне:

 • Індивідуальний підхід. При роботі з в'їзними групами це правило має особливого сенсу. Найчастіше, перед установкою цього продукту, потрібен професійний погляд досвідченого інженера, щоб врахувати всі технічні особливості об'єкта і грамотно провести весь цикл робіт, починаючи з виробництва воріт і закінчуючи їх монтажем.
 • Власне виробництво. Компанія Ryterna Україна має власне виробництво і використовує тільки оригінальні вузли. Завдяки цьому готовий продукт відповідає всім стандартам заводської збірки, не має дефектів і довгі роки буде виконувати функції для яких був створений, якщо монтаж пройшов відповідно до рекомендацій виробника.
 • Сервіс та гарантія. З огляду на що Ryterna Україна - офіційне представництво литовського бренду Ryterna - ми відповідаємо за якість нашого продукту і підкріплює це відповідними гарантійними зобов'язаннями на території України. Сервісне облуживание відбувається в найкоротші терміни.