Ворота гаражні секційні GANT-PLUS

GantPlus

Секційні гаражні ворота GANT-PLUS - це сучасна високотехнологічна конструкція, призначена для закриття входів побутового призначення, яка виробляється в Україні.

pdf_icon_fbarfiler

 

Роздрібний прайс на секційні ворота гаражної серії

 

Переваги секційних гаражних воріт серії GANT-PLUS:

1. Секційні ворота серії GANT-PLUS складаються з високоякісних європейських комплектуючих відповідних світовим нормам стандартів безпеки;

panel

2. Сендвіч-панелі для воріт виробляються на заводі в Чехії на найсучаснішому високотехнологічному обладнанні;

3. Вперше в Україні представлена ​​сендвіч-панель, в конструкції якої поєднані два значущі елементи: захист від защемлення пальців і відсутність містка холоду:

- Захист від защемлення пальців - відповідає європейським нормам стандартів безпеки;

- Відсутність містка холоду - передній і задній сталеві листи сендвіч-панелі не з'єднані між собою, завдяки цьому підвищується термоізоляція і зменшується ймовірність промерзання, що максимально підходить до погодних умов України;

4. Посилена конструкція системи направляючих та підвісу - товщина профілю 1,5мм. Рухомі елементи воріт: бічні заглушки, проміжні петлі, ролики, GantPlusZaschitaкронштейни покриті подвійним шаром цинку;

5. Оцинкований торсіонно-пружинний механізм, застосовуваний у воротах, має захист від розриву пружин, і розрахований на 25 000 циклів підйому;

6. Нижні кронштейни воріт, які значно впливають на роботу конструктива, мають особливу конфігурацію, а саме, натяжку і регулювання троса.

Для зручності застосування секційні гаражні ворота можуть оснащуватися автоматикою. Застосування автоматики для воріт не тільки створює додатковий комфорт, але і значно збільшує термін служби самих воріт.

Види панелей воріт

gofrPanelCol

 

pazPanelCol21

 

 

Секційні ворота гаражні серії R40

Пропонуєм спеціальне конструктивне рішення для гаражних воріт побутового використання. У секційних воротах серії R40 замість традиційних торсіонних
пружин, розташованих на валу, використовуються пружини розтягування. Пружини розміщуються в пластиковому коробі уздовж горизонтальних направляючих. Залежно від взаємного розташування короба і направляючих розрізняють три варіанти конструкції:

  • збоку - модифікація SM ;
  • знизу - модифікація UM ;
  • зверху - модифікація TM .

Відсутність торсіонної системи дозволяє встановлювати гаражні ворота в приміщеннях з стелею висотою всього від 80 мм. Максимально можливі габарити воріт становлять 3000 мм по ширині і 2650 мм по висоті.

Відповідність промислових секційних воріт стандартам якості

Завдяки тому, що система напрямних і пружини збирається безпосередньо на виробництві, установка цих гаражних воріт відбувається легко і швидко, а змонтувати їх можна навіть не маючи спеціальних навичок і досвіду установки воріт. При невисокій ціні вироби для виробництва воріт використовуються комплектуючі високої якості, оптимального для сектора побутових воріт.

Комплектація і дизайн

У стандартній комплектації ворота R40 поставляються в білому або коричневому кольорі з панелей з малюнком "смуга". Але це - лише відправна точка. Ми можемо втілити в готовому виробі всі ваші побажання. Не обмежуйте політ своєї фантазії, погляньте - яке різноманіття дизайнерських рішень ми можемо вам запропонувати!

ВАШІ ГАРАЖНІ ВОРОТА МОЖУТЬ БУТИ неповторними!

Побутові гаражні ворота

Великий вибір кольорів панелей

Побутові гаражні ворота можуть бути виготовлені з сендвіч-панелей різних кольорів, малюнків і фактури.Спеціально для побутового застосування розроблений рисунок панелі "фільонка", створює імітацію того, що ворота виконані з дерев'яних панелей. Особливо ефектно цей малюнок виглядає при використанні сендвіч-панелей кольору "Золотий дуб" з малюнком під дерево.

 

 

 

 

Декоративні вікна в гаражних воротах

Вікна різної форми з різними варіантами скління

У панелі можуть бути врізані вікна різної конфігурації з різними варіантами акрилового скління або, вікна з нержавіючої сталі з триплексом. Крім декоративних функцій, вікна також служать джерелом світла для приміщення гаража.

 

 

 

 

 

Хвіртка поряд з секційними воротами

Двері поруч з гаражними воротами

Поруч з побутовими гаражними воротами можна зробити двері з сендвіч-панелей, які повторюють колір, малюнок і фактуру полотна воріт. Це додасть закінченість архітектурному рішенню.

 

 

 

 

 

Будь-яке зображення на гаражних воротах

Будь-яке зображення на гаражних воротах

Ми можемо запропонувати вам нанесення будь-якого індивідуального малюнка на полотно воріт. Це може бути барельєф, фірмовий логотип, оригінальна фотографія або стилізація. Для нанесення малюнка використовується фарба з фіксацією ультрафіолетом, що забезпечує тривалу стійкість до впливу навколишнього середовища.

 

 

 

 

 

Аплікації на гаражних воротах

Аплікації на гаражних воротах

Ми пропонуємо широкий спектр аплікацій, починаючи від широкого різноманіття пропозицій дрібних деталей і моделей, аж до індивідуальних рішень. Аплікації виконані з нержавіючої сталі товщиною 0,5 мм і наклеюються до поверхні полотна гаражних воріт.