Канадська технологія будівництва (SIP-технологія) широко використовується для зведення житлових і комерційних будівель в світі вже більше 50 років. У США, Канаді та Європі близько 80% приватних будинків побудовано саме по SIP-технології.

В основі канадської технології лежить використання SIP-панелей в якості основного будівельного матеріалу.

Сама SIP-панель має досить просту структуру. Вона складається з двох плит OSB-3 (по 10 мм), між якими під тиском вклеюється шар пінополістиролу (150 мм).

OSB-3 (плита з орієнтованою плоскою стружкою) – багатошарова плита деревного походження (95% деревина), розроблена спеціально для застосування в будівельній індустрії. Слово «орієнтована» в абревіатурі говорить про те, що дерев’яна тріска в її структурі має різну орієнтацію: в зовнішніх шарах подовжню, у внутрішніх – поперечну. Такі плити відрізняються високою міцністю, вологостійкістю і легкістю обробки, що робить їх ідеальним будівельним матеріалом. Цікаво, що в будівельних колах OSB плиту називають «поліпшеною деревиною».

Серцевина SIP-панелі – пінополістирол – не потребує представлення. Спінений стирол (в побуті пінопласт) на 2% складається з стиролу і на 98% з повітря. Пінополістирол екологічно чистий, має малу вагу, довгий термін експлуатації, а головне, ні з чим не порівнянні теплоізоляційні якості. Не дивно, що протягом більш як сорока років пінополістирол є найпопулярнішим будівельним утеплювачем в світі.

Будинки з SIP-панелей дуже теплі і міцні. Строк зведення такого будинку всього 3 місяці, а вартість будівництва в два рази нижче, ніж цегляного або дерев’яного.

Будинки з SIP-панелей. Переваги.

Тепло

На даний момент SIP-панелі – самий тепломісткий будівельний матеріал в світі. Будинок, побудований за канадською технологією, тепліше цегельного в 6 разів. Завдяки збереженню температури, жити в такому будинку дуже комфортно: взимку в ньому тепло, а влітку прохолодно. Канадські будинки легко витримують температурні коливання в діапазоні -50 \ +50 градусів. З SIP-панелей зводяться полярні дослідні станції на Північному і Південному полюсах. Ви ще сумніваєтеся, що в канадському будинку тепло?

Міцність

Всупереч загальній думці, будинку з SIP-панелей надзвичайно міцні. Завдяки своїй цільної конструкції, вони витримують урагани і землетруси до 7,5 балів. Стіни будинку витримують вертикальне навантаження в 10 тонн і поперечне навантаження 2 тонни на 1 кв.м. Звичайно, така стіна не впоратися з лобовою атакою бульдозера (втім, як і цегляна), але для комфортного проживання цього більш ніж достатньо.

Швидке будівництво

Будинок в комплектації «Під ключ» площею 150 м² ми зводимо все за три місяці. Будувати такий будинок можна в будь-який час року не залежно від погодних умов. Ви тільки уявіть – проходить три місяці і на вашій ділянці стоїть готовий будинок. А за який термін вам побудують будинок з цегли?

Що стосується самої коробки будинку, її монтаж на фундамент займає лічені дні. Наприклад, ми зняли відео монтажу стін дачного будиночка площею 54 м². Наші фахівці зібрали його за 5 годин.

Екологічність

У всьому світі SIP-технологія відома, як «Green Building» – екологічно чиста технологія будівництва.

Довговічність

Пінополістирол, на відміну від дерева не гниє і не деформується. Розрахунковий термін служби канадського будинку – 80 років. Можливо, для когось це мало. Ось тільки за цей час конструкція будинку «постаріє» більше морально, ніж фізично. Тільки згадайте, що найчастіше роблять зі старенькими, але міцними будиночками, отриманими у спадок від бабусь … Зносять і будують нові, більш сучасні.

Вогнестійкість

Домівках з SIP-панелей привласнений третій ступінь вогнестійкості. Стіни будинку витримують вплив прямого вогню протягом години. Крім того SIP-панелі мають властивість самозатухания. Теплова енергія виділяється при горінні sip-панелі в 7 разів менше, ніж при горінні дерев’яних конструкцій. Для вашого абсолютного спокою ми обшивають внутрішні стіни будинків гіпсокартоном, який апріорі є хорошим вогнестійким матеріалом.

Звукоізоляція

Більше не потрібно відмовляти своїй дитині в покупці барабана, гітари або іншого музичного інструменту! Завдяки шару пінополістиролу, який не пропускає повітря і коливання, будинку з SIP-панелей ефективно поглинають звук до 70 Дб.

Економія

Вартість канадського будинку в два рази нижче цегельного. Готовий будинок в 125 м² обійдеться вам дешевше однокімнатної квартири в Києві площею 47 м². Та й хіба можна порівняти квартиру з власним будинком?

Будинок за канадською технологією дозволяє економити по наступних пунктах:

Фундамент.  Для зведення будинку не потрібно дорогий фундамент. Вага 1 м² конструкції будинку не перевищує 20 кг. Будинки з SIP-панелей зводяться на полегшеному фундаменті, який в 3-4 рази дешевше фундаменту під цегляний будинок.

Терміни.  Тільки уявіть, в яку суму обходиться утримання робітників, виплата заробітної плати при будівництві цегельного будинку (18-24 місяці)! Але ж ця сума закладається у вартість будинку. Наші будинки зводить бригада з чотирьох працівників без використання важкої спецтехніки всього за 3 місяці. А низькі витрати на будівельний процес істотно здешевлюють і сам об’єкт будівництва.

Опалення.  Наші будинки володіють прекрасними енергозберігаючими властивостями. Витрати на опалення канадського будинку в 5-6 разів нижче цегельного. Канадський будинок прогрівається дуже швидко, а його тепловтрати мінімальні. З огляду на постійне зростання цін на енергоносії, ви заощадите значну суму.